Sukladno nastavnom kalendaru za akademsku godinu 2018./2019., nastava za I. godinu preddiplomskog studija Prehrambena tehnologija započinje u ponedjeljak, 1. listopada 2018., u 8:15 sati u predavaonici P-1 (F. Kuhača 18, 1. kat, desno).

Prvi radni dan započeti će s tzv. Dekanskim satom, kada će se studenti upoznati s dekanom prof. dr. sc. Jurislavom Babićem, članovima uprave fakulteta i nastavnicima te dobiti osnovne informacije važne za studiranje.

Prvi radni dan ujedno je i prvi dan održavanja nastave te će se nakon Dekanskog sata, nastava odvijati prema rasporedu sati nastave, koji je objavljen na web stranici fakulteta.

Studentske iskaznice (iksice- elektronske indekse) studenti koji to nisu već ranije učinili mogu preuzeti u studentskoj službi.

prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić
prodekan za nastavu

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Početak nastave za 1. godinu preddiplomskog studija u ak. god. 2018./2019.