Predavanje „Improved Statistical Fitting of Adsorption Isotherms“ održat će Prof. Andrew R. Barron

u utorak 11. prosinca 2018. u 14.15. hu Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek (Franje Kuhača 20, Osijek).

Pozivaju se svi zainteresirani studenti, profesori, asistenti da prisustvuju predavanju. Sažetak predavanja te životopis prof. Barrona nalazi se u prilogu obavijesti.

Pozvano predavanje rezultat je rada prof. Barrona na projektima koje financira Hrvatska zaklada za znanost (Utjecaj prehrambenih vlakana na bioraspoloživost polifenola istraživanjem adsorpcije i simuliranih probavnih procesa, in vitro, HRZZ-IP-2016-06-6777; Optimizacijski i statistički modeli i metode prepoznavanja svojstava skupova podataka izmjerenih s pogreškama, HRZZ-IP-2016-6545).“

Attachments:
Download this file (Talk_AndrewBarron-faculty.pdf)Talk_AndrewBarron-faculty.pdf161 Downloads
Naslovnica Obavijesti Naslovnica Predavanje „Improved Statistical Fitting of Adsorption Isotherms“, Prof. Andrew R. Barron, Yale University (USA)