Obavještavaju se zainteresirani pristupnici da su u tijeku pretprijave za upis na "Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i  kompetencija za upis na diplomske sveučilišne studije Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek".

Molimo zainteresirane kandidate da popune obrazac pretprijave (Poveznica) te ga dostave putem e-maila (marko.jukic@ptfos.hr) kako bismo dobili uvid u broj potencijalnih polaznika.

Ukoliko se skupi dovoljan broj polaznika (min. 10), nastava u okviru Programa će se održati u drugoj polovici rujna i prvoj plovici listopada 2019.

Više informacija o Programu možete pronaći na sljedećoj POVEZNICI.

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomske sveučilišne studije Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek (PRETPRIJAVE)