Dragi brucoši,

Sukladno nastavnom kalendaru za akademsku godinu 2019./2020., nastava za I. godinu preddiplomskog studija Prehrambena tehnologija započinje u utorak, 1. listopada 2019., u 9:15 sati u predavaonici P-1 (F. Kuhača 18, 1. kat, desno).

Prvi radni dan započeti će s tzv. Dekanskim satom, kada će se studenti upoznati s dekanom prof. dr. sc. Jurislavom Babićem, članovima uprave fakulteta i nastavnicima te dobiti osnovne informacije važne za studiranje.

Prvi radni dan ujedno je i prvi dan održavanja nastave te će se nakon Dekanskog sata nastava odvijati prema rasporedu sati nastave koji će biti objavljen na web stranici Fakulteta u ponedjeljak 30.9.2019.

Studentske iskaznice (iksice- elektronske indekse) studenti koji to nisu već ranije učinili mogu preuzeti u studentskoj službi.

Prodekan za nastavu,
prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Dekanski sat - početak nastave za prvu godinu preddiplomskog studija Prehrambena tehnologija