Poštovane/i,

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na promociju knjige skupine autora "UVOD U SIGURNOST HRANE", u izdanju Instituta za sanitarno inženirstvo iz Ljubljane.

Promocija knjige će se održati u Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 20, Osijek, u utorak 16. lipnja 2015., u 18 sati, a moderator promocije biti će koautorica knjige doc. dr. sc. Jelena Đugum.

Na promociji će, uz koautoricu doc. dr. sc. Jelenu Đugum, sudjelovati i recenzentica knjige prof. dr. sc. Mirjana Hruškar, autor poglavlja u knjizi prof. dr. sc. Drago Šubarić te predstavnik nakladnika Aleš Krulec.

Radujemo se Vašem dolasku!

S poštovanjem,

Mirna Habuda-Stanić

predsjednica Udruge TehnOS, Udruge bivših studenata i prijatelja Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek

Attachments:
Download this file (uvod-letak-A4_opt.pdf)uvod-letak-A4_opt.pdf428 Downloads
Naslovnica Obavijesti Naslovnica Udruga TehnOS - Promocija knjige "UVOD U SIGURNOST HRANE" 16. lipnja 2015.. u 18 h