Poštovani,

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na predstavljanje i prezentaciju  BIOCentra – Inkubacijskog centra za bioznanosti i komercijalizaciju tehnologije koje će se održati u četvrtak, 19. studenog 2015. godine u 11 sati u Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 20.

Predsjednik uprave i izvršni direktor BIOCentra dr. sc. Dubravko Kičić, EMBA i direktorica za istraživanje i transfer tehnologijei članica uprave BIOCentra dr. sc. Sanja Šale, dr. med. predstavit će ciljeve rada, usluge, programe i mogućnosti koje BIOCentar može ponuditi istraživačima, inovatorima i poduzetnicima.

Očekivano vrijeme trajanja predstavljanja s diskusijom je 90 minuta.

Radujemo se Vašem dolasku!

S poštovanjem,

Mirna Habuda-Stanić

predsjednica Udruge TehnOS, Udruge bivših studenata i prijatelja
Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Udruga TehnOS - Predstavljanje BIOCentra – Inkubacijskog centra za bioznanosti i komercijalizaciju tehnologije, 19.11.2015.