Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih, integriranih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih studija u akademskoj godini 2017./2018. objavljen je 13. svibnja 2017. u Jutarnjem listu u subotu, te je dostupan na mrežnoj stranici Rektorskog zbora i na stranici Sveučilišta u Osijeku.

Prijave za upis na studijske programe vrše se putem mrežne stranice www.postani-student.hr. Na istim mrežnim stranicama nalaze se sve informacije u vezi s postupkom prijava za upis na sve studijske programe javnih visokih učilišta u RH u 2017./2018. akademsku godinu.

Sve informacije  o upisu u I. preddiplomskog sveučilišnog studija Prehrambena tehnologija na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu Osijek nalaze se na poveznici:

www.ptfos.unios.hr/index.php/upisi-2017

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Natječaj za upis studenata u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih, integriranih preddiplomski i diplomskih sveučilišnih studija i stručnih studija u akademskoj godini 2017./2018.