Poštovani članovi Udruge TehnOS, Udruge bivših studenata i prijatelja Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek,
čast mi je obavijestiti Vas da će se III. izborna sjednica Skupštine Udruge održati u srijedu, 28. lipnja 2017., u 17 sati, u Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 20, Osijek.
U prilogu Vam dostavljamo poziv s dnevnim redom III. izborne sjednice Skupštine Udruge.

Također Vas obavještavamo da će se nakon izborne sjednice, u 18 h održati interaktivno predavanje gđe Dubravke Bačun, stručnjakinje u području zaštite okoliša i gospodarenja otpadom te savjetnice za uvođenje sustava upravljanja okolišem prema međunarodnoj normi ISO 14001.
(http://gospodarenjeotpadom.hr/suradnici/dubravka-bacun/)

Molimo Vas da što prije potvrdite svoj dolazak na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na telefon 031/224-383, a obavijest o održavanju interaktivnog predavanja gđe Bačun slobodno proslijedite potencijalno zainteresiranim kolegama koji se bave problematikom koja će biti tema interaktivnog predavanja. Navedeno predavanje biti će otvoreno za javnost.

Srdačan pozdrav,

S poštovanjem,

Ivana Lauš, tajnica Udruge.

Naslovnica Obavijesti Naslovnica III. izborna sjednica Skupštine Udruge TehnOS - 28. lipnja 2017. - 17 sati