Dana 28. lipnja 2017. godine (srijeda) u Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 20, Osijek, u organizaciji Udruge TehnOS, Udruge bivših studenata i prijatelja Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijeki Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek,s početkom u 18.00 sati, održati će se interaktivno predavanje "Otpad i gospodarenje otpadom" gospođe Dubravke Bačun, dipl. ing., stručnjakinje u području zaštite okoliša i gospodarenja otpadom te savjetnice za uvođenje sustava upravljanja okolišem prema međunarodnoj normi ISO 14001. (http://gospodarenjeotpadom.hr/suradnici/dubravka-bacun/)

Dubravka Bačun, dipl. ing., će u svom predavanju govoriti o problematici otpada i gospodarenja otpadom, svjesnosti, komunikaciji i edukaciji na temu okoliša te Odluci o implementaciji Plana gospodarenja otpadom Republike Hrvatske za razdoblje 2017.-2022. godine.

Veselimo se Vašem dolasku!

S poštovanjem,

izv. prof. dr. sc. Mirna Habuda-Stanić, predsjednica Udruge

i Ivana Lauš, tajnica Udruge.

Naslovnica Obavijesti Naslovnica Interaktivno predavanje "Otpad i gospodarenje otpadom" gospođe Dubravke Bačun, dipl. ing., u organizaciji Udruge TehnOS i PTFOS-a - 28. lipnja 2017., 18.00 sati