Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek ove godine organizira 1. Noć znanosti koja će se održati u utorak 12. prosinca 2017. godine u prostorijama našeg Fakulteta (Franje Kuhača 18) od 19.00 do 22.00 h.

U sklopu Noći znanosti naši profesori i asistenti zajedno sa studentima osmislili su čitav niz interesantnih radionica ponajprije namijenjenih učenicima srednjih škola, ali i široj populaciji.  Teme ovogodišnjih 14 radionica Noći znanosti nalaze se na našoj web stranici http://www.ptfos.unios.hr/index.php/noc-znanosti-2017.

Želja nam je približiti svijet znanosti kroz različite eksperimente koje će izvoditi naši djelatnici uz moguće aktivno sudjelovanje učenika i ostalih posjetitelja.

Nadalje, isti dan 12.12.2017. godine će se održati u Vijećnici Fakulteta u 17.00 h pozvano predavanje Randall Murch, PhD (Research Lead, Research and Development Team, Office of the Vice President-National Capital Region and Professor in Practice, School of Public and International Affairs, Virginia Tech University, National Capital Region, Arlington, VA.) pod nazivom:

"Cyberbiosecurity: A New Discipline and Enterprise Under Construction"

Veselimo se Vašem dolasku.

Prodekan za znanost:

Izv. prof. dr. sc. Stela Jokić