Izuzetno nam je zadovoljstvo izvijestiti Vas da će se u petak, 15. prosinca 2017. godine, u Auli magna Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku (Vladimira Preloga 1, II. kat), održati svečana promocija Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek dva dijela. Svečanost promoviranja održati će se u dva dijela tijekom kojih će Promocijski odbor Fakulteta, kojeg čine dekan, prof. dr. sc. Jurislav Babić te prodekani: prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić, izv. prof. dr. sc. Stela Jokić i izv. prof. dr. sc. Lidija Jakobek Barron, promovirati ukupno 149 pristupnika.

Od početka izvođenja studija prehrambene tehnologije u Osijeku, davne akademske godine 1970./1971. do danas, više od 2000 studenata završilo je neki od studijskih programa Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek. Do sada je na Fakultetu diplomiralo 1120 diplomiranih inženjera, preddiplomski studij završilo je 453 sveučilišnih prvostupnika inženjera prehrambene tehnologije, diplomski studij završilo je 344 magistara inženjera struke, specijalistički studij uspješno je završilo 46 polaznika, a na poslijediplomskom znanstvenom studiju magistriralo je 5 te doktorirao 51 polaznik poslijediplomskog sveučilišnog studija.

S poštovanjem,

Dekan