Studenski zbor Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek na čelu s predsjednikom Josipom Juričićem, studentom II. godine sveučilišnog preddiplomskog studija Prehrambena tehnologija,organizirao je uz potporu uprave i zaposlenika Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek humanitarnu akcijuza one kojima je u ovo predblagdansko vrijeme pomoć najpotrebnija. Humanitarna akcija trajala je od 4. do 15. prosinca 2017. tijekom koje su se prikupljali prehrambeni proizvodi (brašno, šećer, ulje, slatkiši, i sl.). U humanitarnoj akciji su sudjelovali brojni studenti i zaposlenici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek.

Dana 18. prosinca 2017., u prisutnosti dekana Fakulteta prof. dr. sc. Jurislava Babića i docentice, dr. sc. Antonije Šarić, Josip Juričić je predao hvalevrijednu donacijudr. sc. Arkadiuszu Krasickom, CSSp, ili kako ga svi zovu pateru Areku, studentskom kapelanu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, pri pastoralu studenata Đakovačko-osječke nadbiskupije. Prikupljeni prehrambeni proizvodi bit će donirani Caritasu i podijeljeni siromašnima. I ovom prilikom studenti Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek pokazali su da imaju veliko srce.

Attachments:
Download this file (IMG_0027.JPG)IMG_0027.JPG204 Downloads
Download this file (IMG_0029.JPG)IMG_0029.JPG189 Downloads
Naslovnica Obavijesti Naslovnica Studenski zbor Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek uz potporu uprave i zaposlenika Fakulteta humanitarnom akcijom pomogao najpotrebnijima