Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek i ove godine sudjeluje u organizaciji  Festivala znanosti u vidu radionica, postera i predavanja.

U sklopu Festivala znanosti naši profesori i asistenti zajedno sa studentima osmislili su čitav niz interesantnih radionica i predavanja namijenjenih široj populaciji.  Teme ovogodišnjih radionica, predavanja i postera za  Festivala znanosti nalaze se na našoj web stranici http://www.ptfos.unios.hr/index.php/festival-znanosti-2018.

Radionice će se izvoditi u utorak 17. travnja 2018. godine u prostorijama našeg Fakulteta (Franje Kuhača 18 i 20) od 9.00 do 17.00 h, a predavanja u srijedu 18. travnja 2018. godine od 9.00 do 11.00 h u Vijećnici Fakulteta.

Želja nam je približiti svijet znanosti kroz različite eksperimente i predavanja koje će izvoditi naši djelatnici uz moguće aktivno sudjelovanje učenika i ostalih posjetitelja.

Veselimo se Vašem dolasku.

Prodekan za znanost:

Izv. prof. dr. sc. Stela Jokić