PDF-Telefonski imenik

Nastavno osoblje

Zaposlenik Prostorija / zgrada Telefon Mail
izv. prof. dr. sc. Đurđica Ačkar 21/18 31 224 391 / 337 dackar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Jurislav Babić 2/20 31 224 304 jbabic@ptfos.hr
Marija Banožić, mag. ing. preh.   31 224 320 mbanozic@ptfos.hr
izv. prof.. dr. sc. Ines Banjari 16/18 31 224 339 ibanjari@ptfos.hr
Veronika Barišić, mag. ing. techn. aliment. 21/18 31 224 402 vbarisic@ptfos.hr
Andrej Bašić Palković, tehnički suradnik 85/18 31 224 346 abasic@ptfos.hr

dr. sc. Blanka Bilić Rajs,asistent

41/18 31 224 364 blanka.bilic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Ana Bucić-Kojić 43/18 31 224 334 abucic@ptfos.hr
mr. sc. Lahorka Budić, predavač 11/18 31 224 303 lahorka.budic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Sandra Budžaki 32/18 31 224 315 sandra.budzaki@ptfos.hr
doc. dr. sc. Valentina Bušić 78/18 31 224 327 valentina.busic@ptfos.hr
Ana-Marija Cikoš 12/20 31 224 348 acikos@ptfos.hr
Ivanka Cindrić 73/18 31 224 377  
Biljana Crevar, dipl.ing., tehnički suradnik 69/18 31 224 329 biljana.crevar@ptfos.hr

Milica Cvijetić Stokanović dipl. ing.,stručni suradnik

77/18 31 224 345

Milica.Cvijetic@ptfos.hr

prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić 6/20 31 224 340 / 332 dkenjeri@ptfos.hr
doc. dr. sc. Frane Čačić Kenjerić Trg Sv. Trojstva 3 31 224 375 frane.cacic@ptfos.hr
Ana Domaćinović, dipl.ing., stručni suradnik Trg Sv. Trojstva 3 31 224 328 ana.domacinovic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Lidija Dujmović 51/18 31 224 318 lidija.lenart@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Ivana Flanjak 14/18 31 224 394 ivana.flanjak@ptfos.hr
Gal Katarina, dipl. ing., tehnički suradnik 41/18 31 224 364 katarina.gal@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Dajana Gašo-Sokač 78/18 31 224 327 dajana.gaso@ptfos.hr
Josipa Grgić, mag. ing. techn. aliment. 27/20 31 224 322 josipa.grgic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Mirna Habuda-Stanić 80/18 31 224 326 mirna.habuda-stanic@ptfos.hr

doc. dr. sc. Kristina Mastanjević

Indira Kosović

57/18 31 224 411

kristina.habschied@ptfos.hr

ikosovic@ptfos.hr

prof. dr. sc. Jovica Hardi 25/18 31 224 310 jovica.hardi@ptfos.hr
Jozo Ištuk, mag. preh. ing., asistent 85/18 31 224 346 jozo.istuk@ptfos.hr
Ivana Ivić, mag. ing., asistent   31 224 355 Ivana.Ivic@ptfos.hr
Maja Ižaković, mag. ing., asistent   31 224 355 maja.izakovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Lidija Jakobek Barron 84/18 31 224 325 lidija.jakobek@ptfos.hr
Martina Jakovljević, mag.nutr.   31 490 401 martina.jakovljevic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Stela Jokić 7/20 31 224 320 / 333 stela.jokic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Antun Jozinović 48/18 31 224 336 antun.jozinovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Marko Jukić 46/18 31 224 308 marko.jukic@ptfos.hr
Snježana Keleković,dipl. ing., viši stručni suradnik Trg Sv. Trojstva 3 31 224 371 snjezana.kelekovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Tomislav Klapec 19/20S 31 224 387 tomi@ptfos.hr
Mario Komar, asistent 71/18

31 224 401 / 379

mario.komar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Daliborka Koceva Komlenić 23/18 31 224 359 daliborka.koceva@ptfos.hr
prof. dr. sc. Mirela Kopjar 26/18 31 224 309 mirela.kopjar@ptfos.hr
dr. sc. Tihomir Kovač 19/20S 31 224 341

tihomir.kovac@ptfos.hr

prof. dr.sc. Dragan Kovačević 79/18 31 224 324 dragan.kovacevic@ptfos.hr
Petra Matić, dipl.ing. 85/18 31 224 346 petra.krivak@ptfos.hr
prof. dr. sc. Vinko Krstanović 56/18 31 224 356 vinko.krstanovic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Ante Lončarić 22/20S 31 224 350 ante.loncaric@ptfos.hr
Melita Lončarić, mag. ing. proc. 71/18 31 224 401 melita.loncaric@ptfos.hr
doc. dr. sc. Mirela Lučan Trg Sv. Trojstva 3 31 224 368 / 490 409 mirela.lucan@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Jasmina Lukinac Čačić 26/20 31 224 397 jasmina.lukinac@ptfos.hr
Tanja Mađarević Pavetićmag.ing.,univ.spec.techn.aliment, stručni suradnik   31 224 370 tanja.madarevic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Damir Magdić 17/18 31 224 330 damir.magdic@ptfos.hr
Tera Mandić, viši tehničar 33/18 31 224 360 tera.mandic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Tihana Marček 16/18 31 224 389 tihana.marcek@ptfos.hr
doc. dr. sc. Krešimir Mastanjević Trg Sv. Trojstva 3 31 224 373 kresimir.mastanjevic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Maja Molnar 81/18 31 224 342 maja.molnar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Borislav Miličević Trg Sv. Trojstva 3 31 224 388 borislav.milicevic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Tihomir Moslavac 29/18 31 224 313 tihomir.moslavac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Nela Nedić Tiban 33/18 31 224 314 nela.nedic@ptfos.hr
dr. sc. Marija Stjepanović, poslijedoktorand 80/18 31 224 377 marija.nujic@ptfos.hr
Mario Orsolic, mag. cin. Trg Sv. Trojstva 3 31 224 388 mario.orsolic@ptfos.hr

Marta Ostojčić, mag.ing.proc., asistent

22/20S 31 224 354 marta.ostojcic@ptfos.hr
Jelena Panak Balentić, mag. ing. 61/18 31 224 337 jelena.panak@ptfos.hr
Daniela Paulik, tehnički suradnik 18/20S 31 224 386 daniela.paulik@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Hrvoje Pavlović 49/18 31 224 344 hrvoje.pavlovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Antonija Perl Pirički 14/18 31 224 394 aperl@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Anita Pichler 31/18 31 224 319 anita.pichler@ptfos.hr
prof. dr. sc. Mirela Planinić 6/20 31 224 398 mirela.planinic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Ljiljana Primorac 14/18 31 224 323 ljiljana.primorac@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Vedran Slačanac 25/18 31 224 366 vedran.slacanac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Ivica Strelec 81/18 31 224 367 / 329 ivica.strelec@ptfos.hr
Silvija Šafranko, mag. chem. 12/20 31 224 348 silvija.safranko@ptfos.hr
doc. dr. sc. Antonija Šarić 11/18 31 224 302 antonija.saric@ptfos.hr
Gordana Šelo, mag. ing., asistent   31 224 354 gordana.selo@ptfos.hr
Darijo Šibalić, mag. ing. techn. aliment. 27/20 31 224 322 darijo.sibalic@ptfos.hr
Ana Škorvaga 52/18 31 224 365 ana.skorvaga@ptfos.hr

Lidija Šoher, mag. nutr.

36/18 31 224 321 lidija.soher@ptfos.hr
prof. dr. sc. Drago Šubarić Trg Sv. Trojstva 3 31 224 150 dsubaric@ptfos.hr
Ana Šušak, dipl. ing. 24/18 31 224 392 ana.susak@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Marina Tišma 43/18 31 224 358 marina.tisma@ptfos.hr
dr. sc. Ivana Tomac 85/18 31 224 346 ivana.tomac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Srećko Tomas 10/18 31 224 335 srecko.tomas@ptfos.hr
Davor Varga, tehnički suradnik 8/18 31 224 338 davor.varga@ptfos.hr
izv.prof. dr. sc. Natalija Velić 57/18 31 224 410 natalija.velic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Darko Velić 12/18 31 224 352 darko.velic@ptfos.hr

Sanja Zec Zrinušić, dipl.ing., viši stručni suradnik

  31 224 351

sanja.zec@ptfos.hr

Zajedničke službe

Zaposlenik Radno mjesto Prostorija / zgrada Telefon Mail
Maja Babić, dipl. oec. Voditelj ureda za financijsko računovodstvene poslove 5/20 31 224 306 Maja.Babic@ptfos.hr
Lidija Bencek Voditelj ureda za urudžbeni zapisnik i pismohranu    31 490 420 Lidija.Bencek@ptfos.hr
Jadranka Ćurčić Namještenik/telefonist 11/20 31 224 300 Jadranka.Curcic@ptfos.hr
Tihomir Dumančić Informatički referent 8/18 31 224 338 Tihomir.Dumancic@ptfos.hr
Ruzica Jakšetić Voditelj ureda za kadrovske poslove 12/20P 31 224 361 Ruzica.Jaksetic@ptfos.hr
Ana Malovac, mag. iur. Stručni suradnik za pravne i kadrovske poslove 12/20P 31 224 393 Ana.Malovac@ptfos.hr
Dražen Marček, inf. Voditelj ureda za informatiku i računalnu mrežu 8/18 31 224 338

Drazen.Marcek@ptfos.hr

Ivana Mihaljević Voditeljice Studentske referade 65/18 31 224 331 Ivana.Mihaljevic@ptfos.hr
Vesna Pavičić Voditelj ureda za likvidaturu 9/20 31 224 347 Vesna.Pavicic@ptfos.hr
Ivana Lauš, dipl. ing. Voditelj odjeljka za unaprjeđivanje kvalitete 8/20 31 224 383 ivana.laus@ptfos.hr
Janja Perić, dipl. iur Tajnik Fakulteta 4/20 31 224 307 Janja.Peric@ptfos.hr
Nataša Živković Voditelj ureda za obračun plaće i blagajnu 9/20 31 224 305 Natasa.Zivkovic@ptfos.hr
Renata Rašić Voditelj za studentske poslove 65/18 31 224 353 Renata.Rasic@ptfos.hr
Maja Staničić, mag. oec. Stručni suradnik za međunarodnu suradnju 8/20 31 224 316 Maja.Stanicic@ptfos.hr

Ivana Vuković, dipl. oec.

Voditelj ureda za nabavu 9/20 31 224 395 Ivana.Vuković@ptfos.hr
Ljubica Zorman Voditelj ureda dekana 3/20 31 224 304 Ljubica.Zorman@ptfos.hr
         
Knjižnica        
Sanda Hasenay, knjižničarska savjetnica Voditelj knjižnice 11/20P 31 224 343 Sanda.Hasenay@ptfos.hr
Ivana Šuvak-Pirić, dipl. knjiž. Diplomirani knjižničar 11/20P 31 224 343 Ivana.Suvak@ptfos.hr
         
Pomoćno osoblje  
Predrag Bukvić Domar 18/18 31 224 390  
Sanja Ivković Spremačica 9/18    
Ivana Katušić Spremačica 9/18    
Renata Lučić Spremačica 9/18    
Daliborka Piškorjanac Spremačica 9/18