PDF-Telefonski imenik

Nastavno osoblje

Zaposlenik Zavod Prostorija / zgrada Telefon Mail
izv. prof. dr. sc. Đurđica Ačkar   21/18 31 224 391 / 337 dackar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Jurislav Babić   7/20 31 224 304 jbabic@ptfos.hr
Marija Banožić, mag. ing. preh.     31 224 320 mbanozic@ptfos.hr
izv. prof.. dr. sc. Ines Banjari ZHP 16/18 31 224 339 ibanjari@ptfos.hr
Veronika Barišić, mag. ing. techn. aliment.   21/18 31 224 402 vbarisic@ptfos.hr
Andrej Bašić Palković, tehnički suradnik   85/18 31 224 346 abasic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Mate Bilić   13/18 31 224 396 mate.bilic@ptfos.hr

Blanka Bilić Rajs, mag. ing., asistent

  41/18 31 224 364 blanka.bilic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Ana Bucić-Kojić   43/18 31 224 334 abucic@ptfos.hr
Lahorka Budić   11/18 31 224 303 lahorka.budic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Sandra Budžaki   32/18 31 224 315 sandra.budzaki@ptfos.hr
doc. dr. sc. Valentina Bušić   78/18 31 224 327 valentina.busic@ptfos.hr
Ivanka Cindrić   73/18 31 224 377  
Biljana Crevar, dipl.ing., tehnički suradnik   69/18 31 224 329 biljana.crevar@ptfos.hr

Milica Cvijetić Stokanović dipl. ing.,stručni suradnik

  77/18 31 224 345

Milica.Cvijetic@ptfos.hr

prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić   36/18 31 224 340 / 332 dkenjeri@ptfos.hr
doc. dr. sc. Frane Čačić Kenjerić   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 375 frane.cacic@ptfos.hr
Ana Domaćinović, dipl.ing., stručni suradnik   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 328 ana.domacinovic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Lidija Dujmović   51/18 31 224 318 lidija.lenart@ptfos.hr
doc. dr. sc. Ivana Flanjak   14/18 31 224 394 ivana.flanjak@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Dajana Gašo-Sokač   78/18 31 224 327 dajana.gaso@ptfos.hr
Grabić Bernardica   66/18 31 224 372 bgrabic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Mirna Habuda-Stanić   80/18 31 224 326 mirna.habuda-stanic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Kristina Mastanjević   57/18 31 224 356 kristina.habschied@ptfos.hr
prof. dr. sc. Jovica Hardi   25/18 31 224 310 jovica.hardi@ptfos.hr
Jozo Ištuk, mag. preh. ing., asistent   85/18 31 224 346 jozo.istuk@ptfos.hr
Ivana Ivić, mag. ing., asistent     31 224 355 Ivana.Ivic@ptfos.hr
Maja Ižaković, mag. ing., asistent     31 224 355 maja.izakovic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Lidija Jakobek Barron   84/18 31 224 325 lidija.jakobek@ptfos.hr
Martina Jakovljević, mag.nutr.     31 490 401 martina.jakovljevic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Stela Jokić   12/20S 31 224 320 / 333 stela.jokic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Antun Jozinović   48/18 31 224 336 antun.jozinovic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Marko Jukić   46/18 31 224 308 marko.jukic@ptfos.hr
Snježana Keleković,dipl. ing., viši stručni suradnik   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 371 snjezana.kelekovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Tomislav Klapec   19/20S 31 224 387 tomi@ptfos.hr
Mario Komar, asistent   71/18

31 224 401 / 379

mario.komar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Daliborka Koceva Komlenić   23/18 31 224 359 daliborka.koceva@ptfos.hr
prof. dr. sc. Mirela Kopjar   26/18 31 224 309 mirela.kopjar@ptfos.hr
dr. sc. Tihomir Kovač, poslijedoktorand ZPKE 71/18 31 224 378

tihomir.kovac@ptfos.hr

prof. dr.sc. Dragan Kovačević   79/18 31 224 324 dragan.kovacevic@ptfos.hr
Petra Matić, dipl.ing.   85/18 31 224 346 petra.krivak@ptfos.hr
prof. dr. sc. Vinko Krstanović   56/18 31 224 356 vinko.krstanovic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Ante Lončarić   22/20S 31 224 350 ante.loncaric@ptfos.hr
Melita Lončarić, mag. ing. proc.   71/18 31 224 401 melita.loncaric@ptfos.hr
doc. dr. sc. Mirela Lučan   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 368 / 490 409 mirela.lucan@ptfos.hr
doc. dr. sc. Jasmina Lukinac Čačić   13/20S 31 224 397 jasmina.lukinac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Damir Magdić ZPI 17/18 31 224 330 damir.magdic@ptfos.hr
Tera Mandić, viši tehničar   33/18 31 224 360 tera.mandic@ptfos.hr
doc. dr. sc. Tihana Marček ZHP 20/20S 31 224 389 tihana.marcek@ptfos.hr
doc. dr. sc. Krešimir Mastanjević   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 373 kresimir.mastanjevic@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Maja Molnar ZPK 81/18 31 224 342 maja.molnar@ptfos.hr
prof. dr. sc. Borislav Miličević   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 388 borislav.milicevic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Tihomir Moslavac   29/18 31 224 313 tihomir.moslavac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Nela Nedić Tiban   33/18 31 224 314 nela.nedic@ptfos.hr
dr. sc. Marija Nujić, poslijedoktorand ZPK 80/18 31 224 377 marija.nujic@ptfos.hr
Marta Ostojčić, mag. ing. proc.   22/20S 31 224 354 marta.ostojcic@ptfos.hr
Jelena Panak Balentić, mag. ing.   61/18 31 224 337 jelena.panak@ptfos.hr
Daniela Paulik, tehnički suradnik   18/20S 31 224 386 daniela.paulik@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Hrvoje Pavlović   49/18 31 224 344 hrvoje.pavlovic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Antonija Perl Pirički   14/18 31 224 394 aperl@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Anita Pichler   31/18 31 224 319 anita.pichler@ptfos.hr
Akademkinja Vlasta Piližota   27/18 31 224 311 vlasta.pilizota@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Mirela Planinić   6/20 31 224 398 mirela.planinic@ptfos.hr
Dijana Podravac, mag. nutr., asistent   52/18 31 224 365 dpodravac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Ljiljana Primorac   14/18 31 224 323 ljiljana.primorac@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Vedran Slačanac   25/18 31 224 366 vedran.slacanac@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Ivica Strelec   81/18 31 224 367 / 329 ivica.strelec@ptfos.hr
doc. dr. sc. Antonija Šarić   11/18 31 224 302 antonija.saric@ptfos.hr
Gordana Šelo, mag. ing., asistent     31 224 354 gordana.selo@ptfos.hr
Ana Škorvaga   52/18 31 224 365 ana.skorvaga@ptfos.hr
Lidija Šoher, mag. nutr.   36/18 31 224 321 lidija.soher@ptfos.hr
prof. dr. sc. Drago Šubarić   Trg Sv. Trojstva 3 31 224 150 dsubaric@ptfos.hr
Ana Šušak, dipl. ing.   24/18 31 224 392 ana.susak@ptfos.hr
izv. prof. dr. sc. Marina Tišma   43/18 31 224 358 marina.tisma@ptfos.hr
dr. sc. Ivana Tomac   85/18 31 224 346 ivana.tomac@ptfos.hr
prof. dr. sc. Srećko Tomas   10/18 31 224 335 srecko.tomas@ptfos.hr
Davor Varga, tehnički suradnik   8/18 31 224 338 davor.varga@ptfos.hr
izv.prof. dr. sc. Natalija Velić   57/18 31 224 356 natalija.velic@ptfos.hr
prof. dr. sc. Darko Velić   12/18 31 224 352 darko.velic@ptfos.hr

Sanja Zec Zrinušić, dipl.ing., stručna suradnica

dr. sc. Indira Kosović (zamjena)

    31 224 351

sanja.zec@ptfos.hr

ikosovic@ptfos.hr

Zajedničke službe

Zaposlenik Radno mjesto Prostorija / zgrada Telefon Mail
Maja Babić, dipl. oec. Voditelj ureda za financijsko računovodstvene poslove 5/20 31 224 306 Maja.Babic@ptfos.hr
Marin Biskupović Stručni referent za arhivu 11/20 31 224 300 Marin.Biskupovic@ptfos.hr
Jadranka Ćurčić Namještenik/telefonist 11/20 31 224 300 Jadranka.Curcic@ptfos.hr
Tihomir Dumančić Informatički referent 8/18 31 224 338 Tihomir.Dumancic@ptfos.hr
Ruzica Jakšetić Voditelj ureda za kadrovske poslove 12/20P 31 224 361 Ruzica.Jaksetic@ptfos.hr
Ana Malovac, mag. iur. Stručni suradnik za pravne i kadrovske poslove 12/20P 31 224 393 Ana.Malovac@ptfos.hr
Dražen Marček, inf. Voditelj ureda za informatiku i računalnu mrežu 8/18 31 224 338 Drazen.Marcek@ptfos.hr
Jasna Marković, dipl. oec. Voditelj studentske referade 65/18 31 224 331 Jasna.Markovic@ptfos.hr
Vesna Pavičić Voditelj ureda za likvidaturu 9/20 31 224 347 Vesna.Pavicic@ptfos.hr
Ivana Lauš, dipl. ing. Voditelj odjeljka za unaprjeđivanje kvalitete 8/20 31 224 383 ivana.laus@ptfos.hr
Janja Perić, dipl. iur Tajnik Fakulteta 4/20 31 224 307 Janja.Peric@ptfos.hr
Nataša Živković Voditelj ureda za obračun plaće i blagajnu 9/20 31 224 305 Natasa.Zivkovic@ptfos.hr
Renata Rašić Voditelj za studentske poslove 65/18 31 224 353 Renata.Rasic@ptfos.hr
Maja Staničić, mag. oec. Stručni suradnik za međunarodnu suradnju 8/20 31 224 316 Maja.Stanicic@ptfos.hr
Dubravka Varga, oec. Voditelj ureda za knjigovodstvo 10/20 31 224 317 Dubravka.Varga@ptfos.hr

Ivana Vuković, dipl. oec.

Voditelj ureda za nabavu 9/20 31 224 395 Ivana.Vuković@ptfos.hr
Ljubica Zorman Voditelj ureda dekana 3/20 31 224 304 Ljubica.Zorman@ptfos.hr
         
Knjižnica        
Sanda Hasenay, knjižničarska savjetnica Voditelj knjižnice 11/20P 31 224 343 Sanda.Hasenay@ptfos.hr
Ivana Šuvak-Pirić, dipl. knjiž. Diplomirani knjižničar 11/20P 31 224 343 Ivana.Suvak@ptfos.hr
         
Pomoćno osoblje  
Predrag Bukvić Domar 18/18 31 224 390  
Sanja Ivković Spremačica 9/18    
Ivana Katušić Spremačica 9/18    
Marija Kocić Spremačica 9/18    
Renata Lučić Spremačica 9/18    
Daliborka Piškorjanac Spremačica 9/18