ORGANIZACIJSKI ODBOR:

Drago Šubarić (Osijek, Hrvatska), predsjednik

Midhat Jašić (Tuzla, BiH), zamjenik predsjednika
Daniela Čačić Kenjerić (Osijek, Hrvatska), zamjenica predsjednika

Đurđica Ačkar (Osijek, Hrvatska), tajnica Skupa
Krunoslav Aladić (Vinkovci, Hrvatska)
Damir Alihodžić (Tuzla, BiH)
Almir Azabagić (Tuzla, BiH)
Jurislav Babić (Osijek, Hrvatska)
Ines Banjari (Osijek, Hrvatska)
Aneda Cipurković (Tuzla, BiH)
Ivana Flanjak (Osijek, Hrvatska)
Artur Gryszkyn (Wroclaw, Poljska)
Vlado Guberac (Osijek, Hrvatska)
Stela Jokić (Osijek, Hrvatska)
Ante Lončarić (Osijek, Hrvatska)
Snježana Marić (Tuzla, BiH)
Mirna Habuda Stanić (Osijek, Hrvatska)
Marizela Šabanović (Tuzla, BiH)
Antonija Šarić (Osijek, Hrvatska)
Krunoslav Zmajić (Osijek, Hrvatska)

ZNANSTVENI ODBOR:

Brigita Đorđević (Beograd, Srbija)
Jelena Đugum (Zagreb, Hrvatska)
Eva Falch (Trondheim, Norveška)
Ljubica Glavaš-Obrovac (Osijek, Hrvatska)
Snježana Jakobović (Požega, Hrvatska)
Antun Jozinović (Osijek, Hrvatska)
Borislav Miličević (Osijek, Hrvatska)
Benjamin Muhamedbegović (Tuzla, BiH)
Anita Nordeng Jakobsen (Trondheim, Norveška)
Amra Odobašić (Tuzla, BiH)
Fuad Pašić (Tuzla, BiH)
Senada Selmanović (Tuzla, BiH)
Vineta Srebrenkoska (Štip, Makedonija)
Aleksandra Tepić (Novi Sad, Srbija)
Andrijana Včeva (Osijek, Hrvatska)
Senka Vidović (Novi Sad, Srbija)
Milica Vilušić (Tuzla, BiH)
Dubravka Vitali Čepo (Zagreb, Hrvatska)
Željko Zubčić (Osijek, Hrvatska)

 

POČASNI ODBOR:

Vladimir Andročec (Zagreb, Hrvatska)
Mensura Aščerić (Tuzla, BiH)
Lejla Begić (Tuzla, BiH)
Radoslav Grujić (Istočno Sarajevo, BiH)
Rubin Gulaboski (Štip, Makedonija)
Mirsada Hukić (BiH)
Zoran Iličković (Tuzla, BiH)
Igor Jerković (Split, Hrvatska)
Dietrich Knorr (Berlin, Njemačka)
Zlata Mujagić (Tuzla, BiH)
Vlasta Piližota (Osijek, Hrvatska)
Vahida Selimbašić (Tuzla, BiH)
Mario Škrivanko (Vinkovci, Hrvatska)
Tomislav Tolušić (Zagreb, Hrvatska)
Aleksandar Včev (Osijek, Hrvatska)
Ivan Vukoja (Zagreb, Hrvatska)
Dinko Zima (Požega, Hrvatska)

(stranica u izradi)