Izvješća

Izvješća sa vježbi, isprintana na papir i tvrdo spojena (zaheftana, uvezana ili sl.), treba predati u pisanom obliku.

Izvješća je moguće predati predmetnom nastavniku ili ostaviti u kutiju preko puta ulaznih vrata nastavničkog kabineta.
Ako su studenti neke vježbe radili u paru, mogu se zajedno potpisati na izvješće s pojedine vježbe.

Izvješća s vježbi potrebno predati najkasnije tjedan dana prije roka za prijavu ispita radi pregledavanja i prihvaćanja.

Izvješće koja nisu prihvaćena studenti trebaju doći preuzeti osobno.

U slučaju neprihvaćanja predanih izvješća i vraćanja radi potrebnih ispravki, student ne može prijaviti ispit.

PRIHVAĆENA IZVJEŠĆA S VJEŽBI UVJET SU ZA PRIJAVU ISPITA.

Oblik pisanog izvješća:
prva stranica treba sadržavati naziv predmeta i vježbe koja je odrađena, datum, ime i prezime te JMBAG studenta
- ostale stranice dokumenta trebaju sadržavati tekst zadatka, sheme/ mehanizme i opis procesa sa navedenim ulaznim parametrima i varijablama te rješenja u tabličnom ili grafičkom obliku, potrebne proračune i zaključke

Za potrebnu pomoć javite se Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..