Sudjelovanje na kongresu: “Engineering, Environment and Materials in Process Industry”

Međunarodni kongres „Engineering, Environment and Materials in Process Industry -EEM2021“ održan je po sedmi put u organizaciji Tehnološkog fakulteta u Zvorniku Sveučilišta u Istočnom Sarajevu. Cilj kongresa je pomoći istraživačima, znanstvenicima i akademskoj zajednici da otkriju nove smjerove u istraživanju, razvoju i obrazovanju, pružajući im pregled najnovijih istraživanja i trendova na tom području i nudeći platformu za razmjenu ideja.
Konferencija je održana od 17. do 19. ožujka 2021. godine, na Jahorini, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina, ali je također uključivala online način sudjelovanja. Članovi ByProExtract tima također su sudjelovali i predstavili svoj rad kroz poster prezentaciju.