Prestižna stipendija Vlade SAD-a za člana projektnog tima

Član našeg tima, izv. prof. dr. sc. Ines Banjari je nominirana od strane Veleposlanstva SAD za predstavnika Hrvatske u prestižnom programu kojeg organizira i financira Vlada SAD-a pod nazivom International Visitor Leadership Program (IVLP). Odabrana je od grupe eksperata u području hrane i prehrane te sa još 11 eksperata boravila u SAD-u tijekom ožujka i travnja ove godine. Program je uključio obilazak i upoznavanje s radom brojnih federalnih institucija, sveučilišta i neprofitnih organizacija u Washingtonu, DC, Sacramentu, Kalifornija, Albequerqueu, Novi Meksiko i u New Orleansu, Louisiana. Sigurni smo da će dio znanja i iskustava prenijeti i na naš tim, a poznanstva i kontakti će sigurno koristiti ne samo nama u timu već i cijelom fakultetu!
Evo nekoliko fotografija s puta.