Dora Bogadi uspješno obranila svoj diplomski rad na projektu

Javna obrana diplomskog rada Dore Bogadi pod naslovom “ Ekstrakcija fenolnih spojeva iz kora mandarine primjenom visokonaponskog električnog pražnjenja“ održana je 14. srpnja 2021. na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku. Rad je izrađen pod mentorstvom prof. dr. sc. Stele Jokić.
Eksperimentalni dio diplomskog rada realiziran je u sklopu projekta “Primjena inovativnih tehnika ekstrakcije bioaktivnih komponenti iz nusproizvoda biljnoga podrijetla” (HRZZ-UIP-2017-05-9909). Studentica je kvalitetno prezentirala svoje istraživanje provedeno u sklopu projekta, nakon čega je odgovorila na pitanja Povjerenstva. Na osnovu svega prezentiranoga Povjerenstvo je jednoglasno donijelo odluku da je studentica Dora Bogadi uspješno obranila diplomski rad s ocjenom izvrstan.

Diplomski rad možete pregledati klikom na POVEZNICU.