Zapošljavanje doktoranda

Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek dana 21. studenog 2018. raspisao je natječaj za izbor i prijem više zaposlenika. Natječaj je objavljen na web stranici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek i Večernjem listu.

Točka 1. Natječaja odnosi se na izbor i prijem jednog doktoranda u suradničko zvanje i suradničko radno mjesto asistenta za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost „Projektu razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ („Primjena inovativnih tehnika ekstrakcije bioaktivnih komponenti iz nusproizvoda biljnoga podrijetla“), na određeno vrijeme od 4 godine u punom radnom vremenu.

Više informacija o Natječaju i potrebnoj natječajnoj dokumentaciji saznajte na web stranici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek klikom na LINK.
Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave Natječaja.