Obranjen treći diplomski rad na projektu

Javna obrana diplomskog rada Filipa Kolarevića pod naslovom „Primjena eutektičkih otapala u ekstrakciji hesperidina iz kora mandarina“ održana je 15. svibnja 2020. na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku. Rad je izrađen pod mentorstvom prof. dr. sc. Stele Jokić, voditeljice projekta ByProExtract.

Eksperimentalni dio diplomskog rada realiziran je na Katedri za projektiranje tehnoloških procesa i konstrukcijske materijale na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku, a u sklopu projekta “Primjena inovativnih tehnika ekstrakcije bioaktivnih komponenti iz nusproizvoda biljnoga podrijetla” (HRZZ-UIP-2017-05-9909).
Student je kvalitetno prezentirao svoje istraživanje provedeno u sklopu projekta, nakon čega je odgovorio na pitanja Povjerenstva. Na osnovu svega prezentiranoga Povjerenstvo je jednoglasno donijelo odluku da je student Filip Kolarević uspješno obranio diplomski rad s ocjenom izvrstan.

Diplomski rad možete pregledati klikom na POVEZNICU.