Festival znanosti na PTF-u

Prehrambeno-tehnološki fakultet (PTF) Osijek i ove godine je nastavio tradiciju u organiziranju različitih događanja u sklopu Festivala znanosti. Da je Fakultet atraktivan i da pruža zanimljivo osmišljene teme radionica i predavanja svjedoči i brojka od blizu 1000 posjetitelja koji su zakoračili na Fakultet u vrijeme Festivala znanosti.
Organiziranjem Festivala znanosti Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek prvenstveno je želio približiti svijet znanosti „budućim znanstvenicima“ kroz različita popularna predavanja i eksperimente koje su izvodili zaposlenici i studenti Fakulteta, a moguće je bilo i aktivno sudjelovanje učenika i ostalih posjetitelja. Svatko od posjetitelja ponio je sa sobom jednu lijepu uspomenu na Fakultet.
Više o aktivnostima u sklopu Festivala znanosti koje su se događale na PTF-u možete čuti u emisiji „Dobar dan“ na HRT-Radio Osijek (Snimka u prilogu) i u članku u Glasu Slavonije (Članak u prilogu).

Ovdje možete poslušati cijelu snimku intervjua:

Članak iz Glasa Slavonije

Festival znanosti 2018. (Glas Slavonije)

Članak u Sveučilišnom glasniku