Kreirala Đurđica Ačkar November - 19 - 2017 Comments Off on Suradnica na projektu Jelena Panak Balentić, mag. ing. održala javnu obranu teme doktorske disertacije

Javna obrana teme doktorske disertacije Jelene Panak Balentić, mag. ing. pod nazivom „Primjena ekstruzije sa superkritičnim CO2 u razvoju nutritivno obogaćenih snack proizvoda“ održana je 9. lipnja 2017. pred Povjerenstvom za prihvaćanje teme doktorske disertacije (izv. prof. dr. sc. Đurđica Ačkar, prof. dr. sc. Jurislav Babić, izv. prof. dr. sc. Stela Jokić, prof. dr. sc. Zoran Herceg, dr. sc. Gordana Šimić, znan. savj.), pred članovima Povjerenstva za stjecanje doktorata znanosti te pred nastavnicima i suradnicima PTF-a. Izvješće Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorske disertacije usvojeno je na X. redovitoj sjednici Fakultetskog Vijeća Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, održanoj 13. srpnja 2017. te je tema pod naslovom „Primjena ekstruzije sa superkritičnim CO2 u razvoju nutritivno obogaćenih snack proizvoda“ prihvaćena kao tema doktorske disertacije Jelene Panak Balentić, mag. ing.

.