Na projektu obranjen novi doktorat znanosti

Kreirala Đurđica Ačkar June - 11 - 2018 Comments Off on Na projektu obranjen novi doktorat znanosti

Javna obrana doktorske disertacije Jovane Petrović pod naslovom „Valorizacija nutritivnog profila keksa proizvedenog sa dodatkom sporednih proizvoda prehrambene industrije“ održana je 22. svibnja 2018. na Tehnološkom fakultetu u Novo Sadu. Javna obrana je održana pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Aleksandar Fišteš, Tehnološki fakultet Novi Sad, predsjednik povjerenstva
  • prof. dr. sc. Biljana Pajin, Tehnološki fakultet Novi Sad, mentor
  • izv. prof. dr. sc. Dušan Rakić, Tehnološki fakultet Novi Sad, član
  • prof. dr. sc. Drago Šubarić, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, član
  • dr. sc. Ivana Lončarević, znan. sur., Tehnološki fakultet Novi Sad, član.

Kolegica je kvalitetno prezentirala svoje istraživanje provedeno u sklopu projekta, nakon čega je odgovorila na pitanja Povjerenstva. Obrana je bila uspješna na ponos mentorice prof. dr. sc. Biljane Pajin. Na osnovu svega prezentiranoga Povjerenstvo je jednoglasno donijelo odluku da je kolegica Jovana Petrović uspješno obranila doktorsku disertaciju i stekla akademski stupanj doktorice znanosti.

.