Na projektu obranjen novi doktorat znanosti

Kreirala Đurđica Ačkar January - 30 - 2019 Comments Off on Na projektu obranjen novi doktorat znanosti

Javna obrana doktorske disertacije Jelene Panak Balentić pod naslovom „Primjena ekstruzije sa superkritičnim CO2 u razvoju nutritivno obogaćenih snack proizvoda“ održana je 21. studenog 2018. na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu Osijek. Javna obrana je održana pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

• prof. dr. sc. Đurđica Ačkar, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, predsjednik
  • dr. sc Jurislav Babić, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, član
  • sc. Gordana Šimić, znan. savj., Poljoprivredni institut Osijek, član
  • dr. sc. Antun Jozinović, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, zamjena člana.

Kolegica je kvalitetno prezentirala svoje istraživanje provedeno u sklopu projekta, nakon čega je odgovorila na pitanja Povjerenstva. Obrana je bila uspješna na ponos mentora prof. dr. sc. Drage Šubarića. Na osnovu svega prezentiranoga Povjerenstvo je jednoglasno donijelo odluku da je kolegica Jelena Panak Balentić uspješno obranila doktorsku disertaciju i stekla akademski stupanj doktorice znanosti.

.