Kreirala Đurđica Ačkar November - 19 - 2017 Comments Off on Dvoje suradnika na projektu dobitnici Godišnje nagrade Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek

Na VIII. redovitoj sjednici Fakultetskog Vijeća Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, održanoj 30. svibnja 2017. suradnicima na projektu izv. prof. dr. sc. Steli Jokić i doc. dr. sc. Antunu Jozinoviću dodijeljene su Godišnje nagrade Fakulteta za ostvarena postignuća u području znanstvenog, nastavnog i stručnog rada u prethodnoj kalendarskoj godini. Nagrade je uručio dekan Fakulteta prof. dr. sc. Drago Šubarić zajedno sa prodekanima za znanost, nastavu i razvojno stručni rad.

.