PTE - "on-line" ispit (15. 5. 2020.)

Provjera znanja iz predmeta Prijenos tvari i energije, za studente koji su predmet odslušali u prethodnim akademskim godinama, provodit će se u narednom razdoblju kao „udaljena“, odnosno „on-line“ provjera znanja prema prilagođenom načinu provedbe, počevši od ispitnog roka 15. 5. 2020.

Prilagođeni način provjere znanja bit će u provedbi sve dok se ne ostvare preduvjeti za održavanje ispita u realnim predavaonicama, a prilagodba uključuje provedbu ispita putem sustava Merlin.

Pravila i upute za polaganje "on-line" ispita nalaze se u e-kolegiju, u sustavu Merlinu, pod temom "on-line" provjera znanja (predmet odslušan prije ak. god. 2019./2020.)". Pod istom temom nalazi se i kratki PROBNI ISPIT - računski dio.

Pozivaju se studenti koji žele pristupiti "on-line" provjeri znanja da pročitaju Pravila i upute te pristupe polaganju PROBNOG ISPITA, kako bi se upoznali s tehničko stranom provedbe "on-line" ispita.

Jedan dio studenta koji su u odslušali predmet uspješno je upisan u sustav Merlin. Ostali studenti koji nisu upisani, a žele polagati „on-line“ ispit, moraju imati uređen osobni profil u Merlinu (upisan e-mail oblika: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.), kako bi mogli biti upisati ili se mogu samoslano upisati na e-kolegij.

Studenti koji imaju problema s upisom na e-kolegij trebaju se nakon uređivanja profila u Merlinu obratiti e-mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

prof. dr. sc. Mirela Planinić