Kreirala Đurđica Ačkar November - 9 - 2015 Comments Off on Voditelj projekta prof. dr. sc. Drago Šubarić dobitnik državne nagrade za znanost

Čak troje znanstvenika i nastavnika s Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek dobitnici su Državne nagrade za znanost za 2014. godinu, najvišeg državnog priznanja koje Hrvatski sabor dodjeljuje za znanstvena dostignuća, na temelju odredbi Zakona o hrvatskim državnim nagradama za znanost. Dobitnici nagrada sa Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek su dr. sc. Milena Mandić, umirovljena profesorica (dobitnica Nagrade za životno djelo), dr. sc. Drago Šubarić, dekan fakulteta i redoviti profesor u trajnom zvanju (dobitnik Godišnje nagrada za znanost) i dr. sc. Dragan Kovačević, redoviti profesor u trajnom zvanju (dobitnik Godišnje nagrade za popularizaciju i promidžbu znanosti). Cjelovite članke možete pogledati u objavama Glasa Slavonije od 23. listopada 2015. i 14. studenog 2015.

.