Izjava o dnevnom mjerenju temperature i praćenju pojave simptoma bolesti COVID-19 u studenata

Poštovane studentice i studenti,

Sukladno Preporukama za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera (https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/09/PREPORUKE_visoka_ucilista_31_08_2020.pdf), koje je izradio i objavio HZJZ na zahtjev MZO u suradnji sa Sveučilištem u Zagrebu 31. kolovoza 2020., nastavnici, studenti i drugi zaposlenici visokih učilišta, te druge osobe, dužni su mjeriti tjelesnu temperaturu prije dolaska u visoko učilište. Osim toga, dužni su na početku akademske godine potpisati izjavu o preuzimanju obveze mjerenja tjelesne temperature prije svakoga dolaska u visoko učilište.

S ciljem usklađivanja s navedenom preporukom pripremljena je IZJAVA koju  molimo da si isprintate i popunite te ju ponesete prilikom prvog dolaska na Fakultet a najkasnije do početka nove akademske godine (1. listopada 2020. godine).

Popunjenu i potpisanu izjavu potrebno je predati u studentsku službu.