Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije pristupnice Maje Gradinjan Centner, mag. nutr.

o javnoj obrani teme doktorske disertacije

Maja Gradinjan Centner, mag. nutr.,

studentica poslijediplomskog sveučilišnog studija Prehrambena tehnologija i nutricionizam, smjer Nutricionizam, dana 7. svibnja 2021. (petak), u 9:00 sati, u Vijećnici Prehrambeno‑tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 18, branit će temu doktorske disertacije iz znanstvenog područja Biotehničkih znanosti, znanstvenog polja nutricionizma, pod naslovom:

„Povezanost prehrambenih navika i hipoglikemijskih epizoda kod osoba oboljelih od dijabetesa tipa 1

s kontinuiranim sustavom za praćenje glikemije“

Javna obrana teme održat će se pred imenovanim Povjerenstvom za prihvaćanje teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Greta Krešić, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Rijeka -predsjedniki
  2. izv. prof. dr. sc. Ivana Rumbak, Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Zagreb - član
  3. prof. dr. sc. Ines Bilić-Ćurčić, KBC Osijek i Medicinski fakultet Osijek - član
  4. prof. dr. sc. Ivica Strelec, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek - zamjena člana

Dekan

prof. dr. sc. Jurislav Babić