Potpisivanje ugovora za stipendije Ministarstva poljoprivrede

Poštovani,

od dana 12. siječnja 2021. godine (utorak) kreće potpisivanje ugovora za dodjelu stipendije u sklopu projekta Ministarstva poljoprivrede „Stipendiranje studenata visokih učilišta iz područja biotehničkih znanosti na području Slavonije, Baranje i Srijema“

Zbog trenutne epidemiološke situacije sa COVID-om način za potpisivanje ugovora je slijedeći:

- svoje ime i prezime

- te navedete datum koji Vam odgovara za dolazak

2. Nakon zaprimljenog e-maila, dobiti ćete točno određeno vrijeme kada morate doći u Studentsku referadu na potpisivanje ugovora

NAPOMENA:

Molim Vas da se pridržavate termina kojeg dobijete!

Prilikom dolaska obavezno je nošenje maski, kao i vlastita kemijska olovka!

Prilikom potpisivanja ugovora, OBVEZNO JE DONIJETI DOKUMENTACIJU KOJU STE DOSTAVILI PUTEM PRIJAVE"

Lijep pozdrav, Ivana Mihaljević