Predavanje dr. sc. Uroša Novaka, dr. sc. Marijana Bajića i Petre Stražar, MSc dana 16.5.2019. u 14 sati na PTFOS-u, u organizaciji DKT-a Osijek, Udruge TehnOS i PTFOS-a

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se u organizaciji Društva kemičara i tehnologa Osijek, Udruge TehnOs Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek16. svibnja 2019. u 14 sati, u Vijećnici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 20, Osijek, održati predavanja dr. sc. Uroša Novaka i dr. sc. Marijana Bajića s Kemijskog instituta u Ljubljani te Petre Stražar, MSc s Jožef Stefan instituta Ljubljana.

1. Uroš Novak: From biomass to added value product: The BioApp platform

2. Marijan Bajić: Antibacterial chitosan-based films with incorporated plant extracts: Development and characterization

3. Petra Stražar: Use of catalysts to eliminate sulphur emissions: Ultra deep hydrodesulphurization of fuels.

Kratki uvod u predavanja možete pogledati na sljedećem videu: https://www.youtube.com/watch?v=TgRQeq4gAqE

Predavanje je otvoreno za javnost, a prijava nije potrebna.

U privitku su sažetci predavanja te kratki životopisi predavača.

Radujemo se Vašem dolasku,

DKT Osijek, Udruga TehnOs i PTFOS.