Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomske sveučilišne studije Prehrambeno‑tehnološkog fakulteta Osijek (PRIJAVE I UPISI)

Obavještavaju se zainteresirani pristupnici da se do 5. listopada 2020. zaprimaju prijave za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomske sveučilišne studije Prehrambeno‑tehnološkog fakulteta Osijek.

S obzirom da nije prikupljen dovoljan broj kandidata (min. 10), nastava na Programu će se izvoditi isključivo na način da polaznici Programa pohađaju predavanja s redovitim studentima PTFOS-a kroz cijelu akademsku godinu 2010./2021.

Molimo Vas da popunite obrazac prijave te ga dostavite putem e-maila (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Prije upisa, također do 5. listopada 2020., potrebno je u referadu putem e-maila (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) dostaviti preslike sljedećih dokumenata:

• Domovnica,
  • Rodni list,
  • Osobna iskaznica (prednja i stražnja strana,
  • Uvjerenje (svjedodžba) o završenom preddiplomskom (stručnom) studiju,
  • Prijepis ocjena s prosječnom ocjenom preddiplomskog studija (ili Dopunska isprava o studiju),
  • Svjedodžba o položenoj državnoj maturi,
  • Dvije slike (4 x 6 cm),
  • Potvrda o uplati troškova školarine (uplatu je moguće izvršiti i na dan upisa na blagajni Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek).

Pri upisu je potrebno donijeti originale navedenih dokumenata na uvid (točan datum će se objaviti na službenim web stranicama PTFOS-a).

Troškovi školarine: 6.875,00 kn (jednokratno; navedena cijena uključuje sve troškove Programa cjeloživotnog učenja; PDV uključen).