Studenski zbor Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek uz potporu uprave i zaposlenika Fakulteta humanitarnom akcijom pomogao najpotrebnijima

Studenski zbor Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek na čelu s predsjednikom Josipom Juričićem, studentom II. godine sveučilišnog preddiplomskog studija Prehrambena tehnologija, organizirao je uz potporu uprave i zaposlenika Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek humanitarnu akciju za one kojima je u ovo predblagdansko vrijeme pomoć najpotrebnija. Humanitarna akcija trajala je od 3. do 14. prosinca 2018. tijekom koje su se prikupljali prehrambeni proizvodi (brašno, šećer, ulje, slatkiši, i sl.). U humanitarnoj akciji su sudjelovali brojni studenti i zaposlenici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek.

Dana 20. prosinca 2018., u prisutnosti dekana Fakulteta prof. dr. sc. Jurislava Babića, docentice, dr. sc. Antonije Šarić, i studenata, Josip Juričić je predao hvalevrijednu donaciju Mariju Žigmanu, studentskom kapelanu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, pri pastoralu studenata Đakovačko-osječke nadbiskupije. Prikupljeni prehrambeni proizvodi bit će donirani Caritasu i podijeljeni siromašnima. I ovom prilikom studenti Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek pokazali su da imaju veliko srce.