Anketa u sklopu projekta Bio4Feed

Poštovani studenti,

Bio4Feed tim ponavlja poziv studentima Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek za sudjelovanje u on-line „Anketi o otpadu, recikliranju otpada i očuvanju okoliša“.

Ponovljeni poziv se odnosi na studente koji do sada nisu sudjelovali u ovoj anketi, a ujedno koristimo priliku i iskreno zahvaliti svim studentima koji su do sada već ispunili anketu te ih zamoliti da zanemare ponovljeni poziv.

Dobrovoljnim sudjelovanjem u ovoj anonimnoj anketi, studenti i zaposlenici Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek sudjeluju u provedbi projektne Aktivnosti 7.3 Promicanje održivog razvoja, u okviru Elementa projekta E7: Promicanje horizontalnih načela, u sklopu projekta „Biokonverzija lignoceluloznog materijala u visokovrijednu hranu za životinje“ (Bio4Feed) - KK.01.1.1.04.0107, kojeg provodi Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek u partnerstvu s Fakultetom agrobiotehničkih znanosti Osijek i Fakultetom kemijskog inženjerstva i tehnologija iz Zagreba. Projekt sufinancira Europska unija u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija, iz Europskog fonda za regionalni razvoj (www.strukturnifondovi.hr).

Anketi možete pristupiti putem poveznicehttps://forms.gle/DLAT6EDSFjYaefvT8

Hvala što Vašim sudjelovanjem u Anketi doprinosite uspješnoj provedbi Bio4Feed projekta!

prof. dr. sc. Mirela Planinić,

voditeljica projekta Bio4Feed