Obavijest za ljetni ispitni rok iz kolegija Inženjerska termodinamika

o održavanju ljetnog ispitnog roka iz kolegija

INŽENJERSKA TERMODINAMIKA

Ljetni ispitni rok iz kolegija Inženjerska termodinamika održat će se prema rasporedu objavljenom na mrežnim stranicama Fakulteta (http://www.ptfos.unios.hr/index.php/studenti/ispitni-rokovi-i-kolokviji; 8.6.2020., 19.6.2020. i 2.7.2020.) s početkom u 8 sati. Ispit će se održati online preko sučelja Merlin. Zadaci za pismeni će biti dostupni/otvoreni od 8-10:30 sati (pola sata duže nego što je to uobičajeno za potrebe fotografiranja i učitavanja zadataka) za koje vrijeme će biti potrebno zadatke riješiti u bilježnicu, fotografirati i učitati slike natrag u Merlin.

Svi koji planiraju izaći na ispit trebaju se prijaviti preko Studomata nakon čega će im biti omogućen pristup zadacima za ispit preko Merlina u zakazano vrijeme za ispit. Tijekom ispita asistentica i predmetna nastavnica biti će dostupne u chat grupi za sva pitanja i eventualne probleme.

Napomena: za pismeni dio ispita svatko si treba pripremiti (isprintati) toplinske dijagrame za vodu, amonijak i freon koje treba fotografirati i zajedno s rješenjima učitati u Merlin. Dijagrami su dostupni na web stranici fakulteta pod Nastavni materijali. Zadaci bez priloženih fotografija toplinskog T,s dijagrama neće biti priznati kao točno riješeni.

izv. prof. dr. sc. Sandra Budžaki