PTE, JOPI, JOPRI - termini ispita u roku: 19. 6. 2020.

Računski dio ispita u ispitnom roku 19. 6. 2020., iz predmeta: Prijenos tvari i energije, Jedinične operacije u prehrambenom inženjerstvu i Jedinične operacije u procesnom inženjerstvu, održat će se u predavaonicama P-2 i P-3, s početkom u 10:00 h, uz poštivanje epidemioloških preporuka.

Za prijavu računskog dijela ispita potrebno je poslati poruku s prijavom pristupanja ispitu prof. dr. sc. Mireli Planinić kroz sustav Merlin, najkasnije u srijedu, 17. 6. 2020. do 10:00 h. Papire za pisanje ispita, s uobičajeno pripremljenom naslovnicom i milimetarskim papirom, studenti donose sa sobom na ispit.

Nije potrebna prijava ispita u ISVU sustav putem Studomata!

Teorijski dio ispita održat će se 25. 6. 2020. (četvrtak), a način provedbe ispita ovisit će o broju prijavljenih studenata za teorijski dio te će biti naknadno oglašen. U svakom slučaju, i dalje se neće provoditi usmena provjera teorijskog dijela ispita.

Za prijavu teorijskog dijela ispita također je potrebno poslati poruku s prijavom pristupanja ispitu prof. dr. sc. Mireli Planinić kroz sustav Merlin, najkasnije u ponedjeljak, 22. 6. 2020., do 16:00 h.

Nije potrebna prijava ispita u ISVU sustav putem Studomata!

Nakon zaprimanja svih prijava, bit će oglašene dodatne informacije.

prof. dr. sc. Mirela Planinić