Svibanjski rok - ZoP, FF, CP, EPI, PS

Poštovane kolegice i kolege,

Pismena provjera znanja iz predmeta Znanost o prehrani, Funkcionalna hrana i dodaci prehrani, Cijeloživotna prehrana, Procjena prehrane i epidemiologija, Prehrana i sport, za sve studente koji su predmet odslušali u ovoj i prethodnim akademskim godinama provodit će se u svibanjskom ispitnom kao „on-line“ provjera znanja.

Pisana provjera znanja iz svih navedenih predmeta pisat će se putem sustava Merlin.

Svi oni koji žele na svibanjskim ispitnim rokovima pristupiti pismenoj, on-line, provjeri znanja dužni su prijaviti ispit na Studomatu. Potom će biti upisani u sustav Merlin kako bi istoj mogli i pristupiti.

Molim studente koji za sada nisu upisani u sustav, a žele polagati „on-line“ pismeni ispit u svibnju, da urede osobni profil u Merlinu (upisan e-mail oblika: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.), kako bi mogli biti upisani na e-kolegije. Studenti koji imaju problema s upisom na e-kolegij trebaju se nakon uređivanja profila u Merlinu obratiti e-mailom.

O svim detaljima vezanim uz pojedini predmet biti ćete informirani dodatno putem sustava kako biste se u periodu priprema imali priviknuti na njegovo funkcioniranje.

O vremenu i načinu državanja usmenih biti ćete naknadno informirani.

Lijep pozdrav,

prof DCK