Izvedba nastave u tjednu 10. do 14. siječnja 2022. godine

Drage studentice i studenti,

Uzimajući u obzir trenutno epidemiološko stanje, kao i sve propisane mjere kojih smo se kao institucija dužni pridržavati, u tjednu 10.-14. siječnja 2022. godine (počevši od utorka 11. siječnja 2022. godine) predavanja, seminari i auditorne vježbe (sve ono što se izvodi u predavaonicama) će se održavati u on-line formatu na način da će se odvijati putem videopoziva u realnom vremenu sukladno rasporedu.

Laboratorijske vježbe (koje se odvijaju u manjim grupama) nastavit ćemo realizirati na fakultetu!

Specifične upute o platformi koja će biti korištena za predavanja dobit ćete od predmetnih nastavnika.

Molim Vas da pratite web stranicu kako biste pravovremeno vidjeli sve izmjene koje slijedom situacije uvodimo u nastavnom procesu a s ciljem očuvanja Vašeg i našeg zdravlja.

Prodekan za nastavu