Obavijest o terminima kolokvija iz vježbi i predavanja iz Mikrobiologije hrane

Obavijest, studentima II. godine preddiplomskog studija Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek

Kolokvij iz vježbi i drugi parcijalni kolokvij iz predavanja iz Mikrobiologije hrane - termini

Kolokvij iz vježbi iz kolegija Mikrobiologije hrane bit će održan:

petak, 31. 01. 2020. godine od 1230 do 1430 sati u predavaonici Pi

petak, 07. 02. 2020. godine od do 11 sati u predavaonici P2.

Drugi parcijalni kolokvij iz predavanja iz kolegija Mikrobiologija hrane bit će održan:

četvrtak, 13. 02. 2020. godine od 1230 do 1430 sati u predavaonici Pi

četvrtak, 20. 02. 2020. godine od do 11 sati u predavaonici P2.

Naputak: Studenti su obvezni prijaviti kolokvij na oglasnoj ploči Mikrobiologije hrane najkasnije 3 radna dana prije roka i odjaviti ga najkasnije 24 sata prije roka za kolokvij. Zakašnjele prijave se neće uzimati u obzir. Nakon položenog II. parcijalnog kolokvija iz predavanja, studenti su obvezni poslati svoju suglasnost za predloženu ocjenu iz Mikrobiologije hrane na mail predmetnog nastavnika (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) u roku od tjedan dana.

U Osijeku, 17. 01. 2020. godine                                   izv. prof. dr. sc. Hrvoje Pavlović