Organska kemija i Praktikum iz organske kemije - obavijesti

Poštovani studenti!

Predavanja, seminari i Praktikum iz organske kemije započinju sljedeći tjedan počevši od 5. listopada 2020. prema rasporedu. Predavanja i seminari će se održavati 30 % klasično u prostorijama fakulteta, a 70 % na daljinu preko baze Teams na kojoj smo oformili grupe Organska kemija i Seminar iz organske kemije. Dodali smo sve studente koji su bili na popisu. Kako upis još nije završen sigurno će biti i onih koje ćemo naknadno unositi stoga molim sve studente koji se naknadno upišu nakon 1. listopada da nam se jave na naše email adrese radi upisa u Teams.

Prema rasporedu predavanje iz kolegija Organska kemija održavat će se ponedjeljkom, dok će se seminari održavati u grupama utorkom i četvrtkom. Kontaktna će se predavanja iz organske kemije održavati u tjednima: 12.-16.10., 9.-13.11, 7.-11. 12. 2020. i 18.-22. 1. 2021.

Laboratorijske vježbe iz kolegija Praktikum iz organske kemije započinju u ponedjeljak 5. listopada prema rasporedu u 8.00 sati. Praktikum iz organske kemije održavat će se u Laboratoriju za organsku kemiju i biokemiju (I kat, prostorija 67). Studenti koji dolaze u ponedjeljak na vježbe moraju imati sav navedeni pribor koji možete skinuti s Nastavnih materijala. Na nastavnim materijalima također se nalazi Priručnik za laboratorijske vježbe koji ćete koristiti pri radu. Priručnik ponesite na vježbe kako bi znali propise. Uvodni sat radit ćete pročišćavanje benzojeve kiseline i sintezu β-naftoloranža. Stoga Vas molimo da proučite propise prije dolaska na vježbe.

Sretan i uspješan semestar!

izv. prof. dr. sc. Dajana Gašo-Sokač

doc. dr. sc. Valentina Bušić