Početak i izvedba nastave u akademskoj godini 2021./2022.

Dragi studenti,

Kako biste mogli planirati svoje obveze u predstojećem razdoblju evo nekoliko servisnih informacija o planiranom početku i realizaciji nastave u zimskom semestru akademske godine 2021./2022.

Sukladno Obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja o izvođenju studijskih programa u akademskoj godini 2021./2022. od 26. kolovoza 2021. te Preporukama za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera za akademsku godinu 2021./2022. od 2. rujna 2021. godine, u akademskoj godini koja je pred nama planiramo kontaktnu nastavu svih oblika.

Početak nastave predviđen je za ponedjeljak 4. listopada 2021. za sve studijske skupine izuzev brucoša koji će u petak 1. listopada 2021. svoj studij započeti Dekanskim satom.

Moguća su odstupanja od navedenog ukoliko epidemiološka situacija i propisane mjere budu isto zahtijevale pa Vas molim da redovite pratite web oglasnu ploču kako biste bili upoznati s važećim smjernicama.

Uprava Fakulteta