Poziv na odabir teme diplomskog rada - Ekologija i Tehnologija vode

Poštovani studenti,

ukoliko ste zainteresirani za izradu DIPLOMSKOG RADA iz područja Ekologije ili Tehnologije vode i obrade otpadnih voda, javite se  mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. radi inicijalnog dogovora.

Prema Vašim željama ili mogućnostima, eksperimentalni dio diplomskog rada moguće je izraditi u:

- istraživačkom laboratoriju za Tehnologiju vode na PTF-u

- analitičkim laboratorijima županijskih zavoda za javno zdravstvo u Republici Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini

- tvrtkama koje se bave preradom i distribucijom vode za ljudsku potrošnju

- tvrtkama koje se bave pročišćavanjem otpadnih voda

- tvrtkama koje imaju organiziranu službu za zaštitu okoliša (npr. Saponia)

- punionicama pakiranih voda u Hrvatskoj ili inozemstvu.

Također pozivam i studente koji diplomski rad s navedenim tematikama žele izraditi u INOZEMSTVU korištenjem ERASMUS+ programa za mobilnost studenata.

Države u kojima je moguća izrada diplomskih radova pod mojim mentrostvom a u sklopu ERASMUS+ stručne prakse (3 mjeseca boravka) su Finska, Francuska, Grčka, Mađarska, Portugal, Rumunjska, Slovenija, Norveška, Sjeverna Makedonija, Srbija i Turska.

Diplomski radovi kandidata mogu biti pisani i obranjeni na hrvatskom ili engleskom jeziku.

prof. dr. sc. Mirna Habuda-Stanić