Poziv za sudjelovanje u istraživanju "Prehrambene navike i navike konzumiranja tvari koje sadrže kofein u populaciji studenata Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku" u svrhu izrade diplomskog rada

Pozivaju se studenti da se uključe u svojstvu ispitanika u istraživanje pod naslovom "Prehrambene navike i navike konzumiranja tvari koje sadrže kofein u populaciji studenata Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku".

Istraživanje je odobrilo Etičko Povjerenstvo Sveučilišta J.J.Strossmayera u Osijeu Medicinskog fakulteta Osijek (KLASA: 602-04/20-08/70, URBROJ: 2158-61-07-20-188) dana 16. studenog 2020. godine a provodi se u svrhu izrade diplomskog rada.

Sudjelovanje je dobrovoljno i u potpunosti anonimno a podrazumijeva popunjavanje anketnog upitnika dostupnog na poveznici.