Prehrambena tehnologija - prva godina - NOVI RASPORED

Poštovane studentice i studenti,

Sukladno preporuci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske a usmjereno na prevenciju širenja novog koronavirusa raspored studijski obveza prilagodili smo sukladno mogućnostima kako bismo izbjegli okupljanje prevelikog broja osoba na jednome mjestu.

Slijedom navedenog predavanja na prvoj godini studija od ponedjeljka 16. ožujka 2020. izvodit će se u dvije grupe pri čemu će prvu grupu činiti studenti čije prezime počinje slovima A-K dok će drugu grupu činiti studenti čije prezime počinje slovima L-Ž.

Ostale studijske obveze (seminari, vježbe) izvodit će se sukladno postojećem rasporedu obzirom da ste za njih već podjeljeni u manje skupine.

Da ne bi došto do preklapanja s već postojećim nastavnim obvezama nastavnici će predavanja izvoditi na način da se u prvoj polovici termina izvodi s prvom grupom (A-K) a u drugoj polovici termina naznačenog prema rasporedu s drugom grupom (L-Ž).

Ukoliko dođe do bilo kakvih značajnih promjena vezanih uz organizaciju nastave o istima ćemo vas informirati.

Prodekan za nastavu
prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić