PTE - on-line nastava (auditorne vježbe)

Poštovani studenti,

Imajući u vidu današnje poteškoće u provedbi on-line nastave, i vjeru da će se do srijede otkloniti problemi uzrokovani preopterećenjem sustava, on-line auditorne vježbe iz predmeta Prijenos tvari i energije održavat će se u dvije, umjesto u tri grupe, i to na način da će se dio studenata iz 1. grupe (prezimena od AD do BU) priključiti 3. grupi (srijeda, 10:00 – 12:00 h, P-3), a preostali studenti iz 1. grupe (prezimena od CV do HE) studentima 2. grupe (srijeda, 12:00 – 14:00 h, P-3).

Sukladno uputama vezanim uz online održavanje nastave (http://www.ptfos.unios.hr/e-ucenje) studenti trebaju pristupiti Predavaonici 3 prema gore navedenom rasporedu grupa, a prethodno trebaju pripremiti „Formule, dijagrame i tablice“, milimetarski papir, bilježnice, kalkulatore, pribor za pisanje… i dobru volju.

U slučaju nastavka problema s uspostavljenjem e-nastave, na e-oglasnoj ploči će biti oglašene daljnje upute.

Čujemo se u srijedu (18. ožujka 2020.)!

prof. dr. sc. Mirela Planinić