Radionica na temu trenutno otvorenih EIT Food natječaja vezanih uz plaćeno stažiranje u EU tvrtkama

Dana 5. travnja 2023. godine u 8:30 sati na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti održat će se radionica na temu trenutno otvorenih EIT Food natječaja vezanih uz plaćeno stažiranje u EU tvrtkama iz poljoprivredno-prehrambenog sektora te ostvarivanje financijskih sredstava za potporu u pokretanju vlastitog poslovanja. Osim toga, radit će se i na generiranju vlastitih poduzetničkih ideja i kreiranju poslovnih planova.

Radionica će trajati oko 2 školska sata.

Pozivaju se studenti kojima to nastavne obveze dozvoljavaju da se prijave na navedenu radionicu putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (Ivona Šagodić).