Tehnologija ugljikohidrata i konditorskih proizvoda, Tehnologija konditorskih i srodnih proizvoda, Tehnologija ugljikohidrata, Kemija i tehnologija ugljikohidrata - Raspored parcijalnih ispita i izvođenja predavanja

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek

Katedra za tehnologiju ugljikohidrata

Tehnologija ugljikohidrata i konditorskih proizvoda

Tehnologija konditorskih i srodnih proizvoda

Tehnologija ugljikohidrata

Kemija i tehnologija ugljikohidrata

OBAVIJEST

Nastava iz gore navedenih kolegija u prosincu će biti izvedena online i to u ponedjeljak 7. 12. i 14. 12. 2020. od 9:30 h putem Microsoft Teamsa. Ažurirana tablica izvođenja nastave postavljena je u nastavnim materijalima kolegija.

Raspored parcijalnih ispita, postavljen je na nastavnim materijalima kolegija, zajedno s podacima koje gradivo ulazi u pojedini parcijalni ispit.

Parcijalni ispiti biti će održani na Fakultetu, pri čemu će 1. parcijalni ispit iz kolegija Tehnologija ugljikohidrata i konditorskih proizvoda i Tehnologija konditorskih i srodnih proizvoda biti održan u ponedjeljak 21. 12. 2020. od 10 do 12 h u P1 (Grupa 1) i P2 (Grupa 2).

doc. dr. sc. Antun Jozinović