Tehnologija vode i obrada otpadnih voda - laboratorijske vježbe 2020./2021.

Prehrambeno-tehnološki fakultet

Zavod za primijenjenu kemiju i ekologiju

Katedra za ekologiju i toksikologiju

TEHNOLOGIJA VODE I OBRADA OTPADNIH VODA

Studentima druge godine preddiplomskog studija

Obavještavaju se studenti druge godine preddiplomskog studija da laboratorijske vježbe iz kolegija Tehnologija vode i obrada otpadnih voda započinju 19. 4. 2021. Vježbe će se održati u studentskom laboratoriju Zavoda za primijenjenu kemiju i ekologiju, prostorija br. 75 (isti laboratorij kao i za Opću i analitičku kemiju) i odvijati će se prema priloženom rasporedu.

Na vježbe je potrebno ponijeti svoj isprintani primjerak skripte Upute za laboratorijske vježbe (ujedno i dnevnik vježbi) koja je dostupna u nastavnim materijalima na web stranici fakulteta – nastavni materijali – Tehnologija vode i obrada otpadnih voda – Laboratorijske vježbe-TViOOV skripta 2021).

Prije vježbi se održava kratki uvodni kolokvij za vježbu prema priloženom rasporedu te se mole studenti da prouče sadržaj materijala.

Na vježbama je obvezno imati zaštitni mantil, zaštitne maske i zaštitne rukavice!

Osijek, 14. travnja 2021.                                                  Za kolegij: dr.sc. Marija Stjepanović