Tjedan karijera Sveučilišta u Osijeku na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu Osijek

Poštovane/i,

Još jednom vas obavještavamo i pozivamo da će se u sklopu Tjedna karijera Sveučilišta u Osijeku na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu Osijek (PTFOS) održati niz zanimljivih predavanja koje će održati bivši studenti PTFOS-a zaposleni u vodećim tvrtkama prehrambene i srodnih industrija Slavonije, kao i predstavnici tvrtki koje zapošljavaju naše bivše studente.

Predavanja će se održati u Predavaonici br. 2 Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Franje Kuhača 18, SUTRA 10. svibnja 2022. u vremenu od 13.00 do 14.30 sati, a organizatori su Centar za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Udruga TehnOS.

Udruga TehnOS je udruga bivših studenata i prijatelja Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek čiji su ciljevi, između ostaloga i poboljšanje kvalitete studiranja te pružanje pomoći sadašnjim studentima u obavljanju stručne prakse i zapošljavanju. Stoga se veselimo susretu i razmjeni iskustava i ideja s kolegama iz naših uspješnih kompanija.

• NUTRIS – making food better together, Mato Mrkalj, NutriS d.o.o. (13.00 h)

• Simbioza znanosti i gospodarstva, Ana Soldić, dipl. ing., Apipharm d.o.o. (13.15 h)

• Poslovni uspjeh tvrtke Prvo hrvatsko pivo 1664 d.o.o., Petar Paulik, dipl. ing., Pivovara d.d. (13.30 h)

• Kako do uspješne znanstvene karijere?, dr. sc. Marija Banožić (13.45 h)